Dyżur wakacyjny

KOMUNIKAT   DYREKTORA

dla Rodziców dzieci zgłoszonych na dyżur wakacyjny
                               w lipcu i sierpniu 2020 r.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że  do dnia 19 czerwca 2020 r. ( piątek)  do godz.15.00 należy  złożyć w naszym przedszkolu  „Kartę zgłoszenia dziecka na dyżur
w  roku szkolnym 2019/2020” w okresie wakacji tj. na miesiące lipiec, sierpień.

Karta zgłoszenia jest potwierdzeniem korzystania z dyżuru wakacyjnego
w przedszkolu i dotyczy zgłoszonych  wcześniej dzieci. Niezłożenie karty
w terminie będzie skutkować utratą miejsca  w przedszkolu w okresie wakacyjnym.

W miesiącu lipcu zgłoszone  dzieci z naszego przedszkola będą uczęszczały do Przedszkola Miejskiego nr 14  ul. Wincentego Muchy 6, 43-600 Jaworzno
( Osiedle Stałe ), natomiast w miesiącu sierpniu dzieci zgłoszone będą uczęszczały do naszego przedszkola.

Jednocześnie informuję, że istnieje możliwość pobrania  karty zgłoszonego dziecka na dyżur wakacyjny wraz z załącznikami: (ankieta wstępnej kwalifikacji dziecka w czasie trwania epidemii COVID-19, oświadczenie rodziców/opiekunów prawnych w czasie trwania epidemii COVID-19,oświadczenie aktualizacyjne dziecka).

Ponadto informuję, że nie ma możliwości przyjęcia do przedszkola na dyżur wakacyjny dzieci rodziców niepracujących ze względu na  konieczność przyjęcia dzieci rodziców pracujących z innych przedszkoli, w których będą odbywać się remonty oraz stosowanie się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i obowiązujących aktualnie procedur bezpieczeństwa i higieny na terenie przedszkola w czasie trwania koronawirusa COVID-19.

Pliki do pobrania:

1. Karta zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny w roku szkolnym 2019/2020 Karta-zgłoszenia-dziecka-na-dyżur-1
  2. Ankieta wstępnej kwalifikacji dziecka do przedszkola Załącznik-nr-1-Ankieta-wstępnej-kwalifikacji-_PM-3-3 (5)
  3. Oświadczenie rodziców/opiekunów prawnych dziecka Oświadczenie-2-4 – popr.
  4. Oświadczenie aktualizacyjne dziecka. Załącznik-nr-3-Oświadczenie aktualizacyjne-2-2 (2)