Motylki

Nauczyciele:

mgr Katarzyna Tarka
mgr Monika Kafel

mgr Ewa Wierzbicka (j. angielski – wtorek 8.30-8.45, czwartek, godz. 10.00-10.15)

Bogusława Seremet – religia (środa, piątek: 13.30 – 13.45)

pomoc nauczyciela: Barbara Pieczara

woźna oddziałowa: Zofia Sierszecka

Oddział pracuje w godzinach: 6.30 – 16.00

• Obecnie grupa liczy 25 dzieci w wieku 3,4 lata.
  • Pracujemy w oparciu o program wychowania przedszkolnego „Drużyna Marzeń” autorstwa Jolanty Wasilewskiej, wydawnictwa WSiP, Podstawie Programowej wychowania przedszkolnego dla przedszkoli  i oddziałów przedszkolnych, Kalenadrum Imprez i Uroczystości.

oraz programach własnych promujących świadomość ekologiczną „Z przyrodą zgodnie żyj”, a także na programie promującym czytelnictwo „Czytankowo”(Programy własne w zakładce DOKUMENTY)

Książki z których korzystamy to:
 „Drużyna Marzeń”” – wydawnictwo „WSiP”

Roczny plan pracy i zadania wychowawczo – dydaktyczne i profilaktyczne na rok szkolny 2022/2023:

1. „Z przyrodą zgodnie żyj” – kształtowanie świadomości ekologicznej dzieci, realizacja zadania w oparciu o program własny pod tym samym tytułem  „Z przyrodą zgodnie żyj”. Modelowanie postaw proekologicznych, tworzenie prac plastycznych inspirowanych przyrodą – udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym :Kreatywne Prace Plastyczne”.
  2. „Książka moim przyjacielem” – realizacja programu własnego promującego czytelnictwo „Czytankowo”. Bohater literatury dziecięcej przewodnikiem po emocjach  – udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Co Słonko widziało”

Dzieci są jak motyle na wietrze.

Niektóre potrafią latać wyżej, niż inne,

ale każde z nich lata najlepiej jak może…

Każde jest inne.

Każde jest wyjątkowe.

Każde jest piękne.

Godziny dostępności nauczycieli Przedszkola Miejskiego nr 6
w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Jaworznie

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Godziny dostępności

Dla wychowanków Dla rodziców
1. Kafel Monika Piątek 13.30 – 14.00 Piątek 13.00-13.30
2. Tarka Katarzyna Czwartek 13.00 – 13.30 Środa 13.30 – 13.45

Piątek 13.30 – 13.45

3. Malczyk Agata Środa 13.00-13.30 Piątek 13.00-13.30
  • Konsultacje dla rodziców po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.Preferujemy kontakt telefoniczny lub codzienny w przedszkolu.