Sowy mądre głowy

Grupa starsza „Sowy mądre głowy”

Nauczyciele:

mgr Agata Malczyk
mgr Ewa Wierzbicka

Bogusława Seremet – religia (środa, piątek:13.00-13.30)
mgr Ewa Wierzbicka – j. angielski (wtorek 8.00 – 8.30, czwartek : 8.00-8.30)

woźna oddziałowa: Katarzyna Chromy

Oddział pracuje w godzinach: 8.00 – 14.30

• Obecnie grupa liczy 25 dzieci w wieku 5,6 lat.
  • Pracujemy w oparciu o program wychowania przedszkolnego „Drużyna Marzeń” autorstwa Jolanty Wasilewskiej, wydawnictwa WSiP, Podstawie Programowej wychowania przedszkolnego dla przedszkoli  i oddziałów przedszkolnych, Kalenadrum Imprez i Uroczystości.

oraz programach własnych promujących świadomość ekologiczną „Z przyrodą zgodnie żyj”, a także na programie promującym czytelnictwo „Czytankowo”(Programy własne w zakładce DOKUMENTY)

Książki z których korzystamy to:
 „Drużyna Marzeń”” – wydawnictwo „WSiP”

Roczny plan pracy i zadania wychowawczo – dydaktyczne i profilaktyczne na rok szkolny 2022/2023:

1. „Z przyrodą zgodnie żyj” – kształtowanie świadomości ekologicznej dzieci, realizacja zadania w oparciu o program własny pod tym samym tytułem  „Z przyrodą zgodnie żyj”. Modelowanie postaw proekologicznych, tworzenie prac plastycznych inspirowanych przyrodą – udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym :Kreatywne Prace Plastyczne”.
  2. „Książka moim przyjacielem” – realizacja programu własnego promującego czytelnictwo „Czytankowo”. Bohater literatury dziecięcej przewodnikiem po emocjach  – udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Co Słonko widziało”

Godziny dostępności nauczycieli Przedszkola Miejskiego nr 6
w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Jaworznie

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Godziny dostępności

Dla wychowanków Dla rodziców
1. Kafel Monika Piątek 13.30 – 14.00 Piątek 13.00-13.30
2. Tarka Katarzyna Czwartek 13.00 – 13.30 Środa 13.30 – 13.45

Piątek 13.30 – 13.45

3. Malczyk Agata Środa 13.00-13.30 Piątek 13.00-13.30
  • Konsultacje dla rodziców po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.Preferujemy kontakt telefoniczny lub codzienny w przedszkolu.