KORONAWIRUS

Szanowni Rodzice Grupy Młodszej MOTYLKI!

W związku z pozytywnym wynikiem testu COVID – 19 u jednego z pracowników przedszkola i po wydaniu opinii przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Jaworznie grupa młodsza „Motylki” przechodzi na nauczanie zdalne w dniach 24.01. – 28.01. 2022 r (poniedziałek – piątek). Nauczanie zdalne będzie odbywało się na platformie Ms Teams w godzinach uzgodnionych z nauczycielami grupy. Zajęcia z j. angielskiego i religii będą odbywać się w czasie rzeczywistym, ponieważ nauczyciele mają zajęcia też w szkole podstawowej. (J. angielski – wtorek, czwartek – godz. 10.00; religia – środa- piątek 13.30). Zajęcia z logopedii będą dla całej grupy w czwartek i piątek.

Dzieci, które miały kontakt z zakażonym pracownikiem objęte są kwarantanną w okresie 24.01. – 30.01.2022 r.