Rok szkolny 2021/2022

SZANOWNI PAŃSTWO !

W związku z trwającymi jeszcze pracami remontowo-budowlanymi budynku szkolnego
proszę o:

1. niekorzystanie z wewnętrznego parkingu przy wejściu do przedszkola ( naprzeciwko szkoły
dostępny jest nowy parking),

2. ograniczenie czasu przebywania na terenie posesji szkolnej do niezbędnego minimum,

3. Rodzice odbierający dzieci z kl. I-III ( szczególnie z kl. I) proszeni są o oczekiwanie na dzieci na
odcinku brama główna- schody,

4. Rodzice odbierający dzieci z przedszkola proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności
podczas przechodzenia przez teren między bramą wejściową do przedszkola, a wejściem do
przedszkola i parkingiem.

W.w. ograniczenia związane są z troską o bezpieczeństwo wszystkich przebywających na terenie posesji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Jaworznie.
Proszę o zrozumienie i bezwzględne przestrzeganie powyższych punktów.

Za wszelkie niedogodności – przepraszam.

Jolanta Panek- Kozioł
dyrektor ZSz- P 2 w Jaworznie

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

W związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym, prosimy o śledzenie ogłoszeń na stronie przedszkola oraz w budynku placówki.
Dane kontaktowe:
telefon: (32) 7629285,
sekretariat szkoły: (32) 7629281,
adres strony: www.pm6.jaworzno.edu.pl
-Ważne informacje dla rodziców dzieci:
godziny otwarcia przedszkola: 6:30 – 16:00;
posiłki w przedszkolu:
* śniadanie 9:00; * obiad 12:00; * podwieczorek 13:50;
-Prosimy o przyprowadzanie dzieci do godziny 8:30, a odbiór po godz. 14:00;
-Czas pobytu dziecka w przedszkolu rejestrowany jest za pomocą Jaworznickiej Karty Miejskiej. Wszystkich, którzy nie posiadają jeszcze imiennej karty PKM dziecka, prosimy o jej wyrobienie, by na dzień 1 września można ją było zarejestrować w systemie.
-Dziecko potrzebuje: obuwie zamienne, odzież na zmianę (również bielizna), a dzieci leżakujące – piżamę. Nie przynosimy do przedszkola poduszek, maskotek i zabawek ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną w kraju.
-Na dzień 01.09. należy dostarczyć wypełnione dokumenty (ankieta wstępnej kwalifikacji dziecka – zał. 1, oświadczenie – załącznik 2) związane z pandemią koronawirusa. Załączniki znajdują się poniżej.

Zaświadczenie nr 3 – oświadczenie aktualizacyjne, przynosimy po dłuższej nieobecności dziecka w przedszkolu.
-Znaczki i miejsca w szatni zostaną przydzielone dla każdego dziecka, przez nauczycieli.
-Pierwszego dnia pobytu dziecka w przedszkolu, prosimy o przekazanie pracownikom przedszkola informacji, na temat ewentualnych alergii pokarmowych dziecka.

Na pierwszym zebraniu organizacyjnym, (07.09., g.16.15-obecność obowiązkowa) przekazane zostaną Państwu istotne informacje i dokumenty, dotyczące m.in. odpłatności, kosztów żywienia, pobytu dziecka w przedszkolu oraz wyprawki przedszkolaka.

Załącznik-nr-1-Ankieta-wstępnej-kwalifikacji-_PM-3-3 (5)

Oświadczenie-2-4 – popr.

Załącznik-nr-3-Oświadczenie aktualizacyjne-2-2 (2)

WOLNE MIEJSCA W PRZEDSZKOLU!

Informujemy, że Przedszkole dysponuje jeszcze 3 wolnymi miejscami. Zainteresowanych rodziców prosimy o składanie wniosków w terminie 01-03.09.2021 do g. 16.00.

O przyjęciu do przedszkola będzie decydować kolejność zgłoszenia. Rodzice przyjętych dzieci zostaną poinformowani o tym fakcie telefonicznie w dniu 07.09.2021 w godz. 10.00-12.00